Sme skupina ľudí, ktorých zaujíma sloboda v práci. Chceme diskutovať o tejto téme, a rozširovať myšlienky slobody v práci na Slovensku. Každý mesiac organizujeme v Progressbare spoločné diskusie s názvom Sloboda v praxi. Na facebooku občas zdieľame informácie súvisiace z touto témou.

Ľudovít Dobšovič

Psychológ-psychoterapeut; facilitátor tréningov a vzdelávania manažérov v encounterových skupinách, PCA prístup (humanistická psychológia), transakčná analýza, asessment-center, dynamický výber pracovníkov; predseda Inštitútu vzdelávania manažérov, člen Slovenskej komory psychológov

Matúš Kováčik

Momentálne buduje občianske združenie Digital Nomads a pridruženú firmu. Rád analyzuje, hľadá riešenia a rozmýšľa, najmä o živote, šťastí, vzťahoch a fungovaní sveta… Veľmi rád cestuje, najmä v krajinách s odlišnou kultúrou a zabáva sa na tom, čo sa kde považuje za “normálne”.

Marek Štefunko

Fotograf a cestovateľ, ktorý má rád slobodu. Donedávna ma zamestnávali nadnárodné koncerny, teraz hľadám spôsob ako žiť viac v súlade s vlastnými potrebami a cieľmi.

 

Pridaj sa k nám
2 Responses to O nás

  1. Jana píše:

    Nič v zlom, ale kontaktné údaje by ste si mohli zverejniť. Bolo by to nielen profesionálne, ale aj vierohodné 🙂